FAQ SGC

From SGG WIKI

Jump to: navigation, search

Tu bude niekoľko odpovedí na základné otázky, ohľadom fungovania na základni SGC:

Môže moja postava zomrieť?

Samozrejme môže, môže sa tak stať v 3 prípadoch:

  • Spravíš naozaj veľkú blbosť(hodíš si odistený granát pod nohy,atď..)
  • Zastrelí ťa nejaký spoluhráč
  • Si dlhodobo neaktívny takže sa ti môžu stať nepekné veci, až pri najhoršiom aj smrť

Ako sa mám pridať do nejakého SG-týmu?

1. Musíš úspešne absolvovat akadémiu.
2. Po asolvovaní akademie budeš zaradený do Bezpečnostného týmu kým nedosiahneš minimalne hodnosť Vojak. II. Stupňa. Nasledne mozes byt na ziadost Velitela týmu prevelený do fungujúceho SG-týmu
3. Počas pôsobenia v Bezpečnostnom týme ti môze byť navrhnuté aby si bol Velitelom BT(po dosiahnuti hodnosti Desiatnika ti bude ponuknuté velenie SG-týmu)

Ako je to s povyšovaním?

Za každú prejdenú misiu na jej konci správca misie udeľuje určité množstvo bodov na základe presne stanovených kritérií, kde sa zohľadňuje viacero faktorov - aktivita, adekvátnosť reakcií, roleplaing...atď. (Máš to na Hodnotenie hracov a spravcov, stupnica je od -2 do 7) Tieto správy zbiera Filip Reich. Ten tieto pridelené body zaznačí do záznamu daného hráča. Pokiaľ niekto dosiahne príslušnú hranicu bodov, tak môže byť buď s ceremóniou, alebo aj bez nej byť povýšený. TY ako hráč množstvo svojich bodov nevidíš, je to v časti záznamu, ktorú môžu vidieť iba admini. Počet herných bodov na jednotlivé povýšenia je možné vidieť na http://www.hviezdnabrana.sk/index.php?page=help-info&vyber=hodnosti.
Hodnosti:
Vojak II.stupňa-Čatár: je možné povýšenie aj bez dosiahnutia daného počtu bodov na zaklade neakého dôvodu(zavisi to od posudenia superadmina)
Technický seržant- Plukovnik: Na povýšenie je treba získat daný počet bodov a k tomu treba za hernu cinnost na SGC ziskat neaky herny dôvod


- Main Page -

Personal tools
Navigation